ben je singel of een koppel dan mag je altijd reageren. Wij zoeken mensen die samen met ons het nachtleven van de parenclubs willen gaan bekijken. Mensen die dit al eerder gedaan hebben mogen altijd wat adviezen geven. wij staan voor veel open.
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
Volvreugde, 54 jaar · Heerenveen
Mensen met humor, die mij laten lachen vind ik heerlijk!
ZoyaD, 59 jaar · Berchem
ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment perfect voor mij, leuke dingen samen doen en af ??en toe een dagje uit is ook leuk om mee te beginnen, vind je ook niet?
Rijpe dames in de chatbox
Vivianeas, 52 jaar · Meilegem
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Vivianeas is op zoek naar:
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Ik ben al tijd vrijgezel en er zijn echt momenten dat ik mis van het hebben van een speciaal iemand aan mijn zijde. Ik weet niet of je nu een relatie hebt of ook single bent, maar ik hoop dat je gelukkig bent en van het leven geniet, net zoals ik nu doe. Ga door en reis, ontmoet nieuwe mensen en maak vrienden.
Ben jij een leuke man die uit de omgeving komt of bereid is om te reizen? Voel jij je aangesproken wat mijn profiel betreft? Laat dan wat van je horen. Ik ben niet direct op zoek naar een vaste relatie, maar als de vonk overslaat, ben ik bereid voor alles
Ik hou van een romantische, knappe en zelfverzekerde man. Ik wil me weer als een tienermeisje voelen, verliefd worden op een leuke kerel. Misschien wil ik deze keer een jonge hottie als mijn seksuele partner. Ik wil een beetje dominant zijn en spelen.
Een boxershort die plotseling erg krap wordt na het lezen van mijn profiel dat me supergeil maakt. Ben je klaar om je aan een interne inspectie te onderwerpen? Blijft je ritssluiting een tijdje gesloten of open je hem voor mij?
Ik laat me een keertje verrassen denk ik. Kan hier wel heel veel gaan neerzetten over waar ik op val en waar ik naar zoek maar misschien is het een keer leuk om gewoon te kijken wat en wie er op me af komen. Wel graag met een foto, plus je zoekt een vrouw voor regelmatig contact en daarnaast maakt het me niet uit
Je hebt ook behoefte aan iemand met wie je heel leuke tijden kan gaan beleven.
Gewoonmij, 56 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik heb nooit echt tijd besteed aan een man ik was met mijn carriere bezig maar nu ik halve dagen ga werken straks lijkt het mij enorm leuk om alsnog beter laat dan nooit aan de man te gaan. De laatste vriend die ik had was op mijn 23e, dat is 30 jaar geleden dus neem het mij niet kwalijk als ik in het begin wat stuntelig
Ben je iemand die opzoek is naar een leuk gezelschap en sta je open voor meer? Je bent een liefhebber van de natuur en houd van actie maar ook van lekker relaxen. Dan gaat het vast wel lukken tussen ons.