Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de verschillende posities, hou ik van het rollenspel.
BeauKiss, 48 jaar · Woerden
Een man die echt cool is, gewoon een discrete relatie zal doen en maak het me alsjeblieft heel duidelijk als je single bent of niet! Ik ben gewoon simpel dus dat maakt het allemaal goed!
Dientje53, 64 jaar · Destelbergen
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt. Als er een afstand is maakt mij dat niet uit. Interesse in elkaar vind ik belangrijk en als je een zacht karakter hebt spreekt mij dat zeker aan.
Rijpe dames in de chatbox
Charmiing, 51 jaar · Kuurne
♥ West-Vlaanderen
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Charmiing is op zoek naar:
Hou jij ook zo van zon, zee en strand, en boek jij dat ook altijd als je lekker op vakantie gaat! Vind je het niet ontzettend saai om dat alleen te moeten doen. Misschien vind je het een goed idee, als we het goed kunnen vinden met elkaar, om samen eens de zon, zee en strand te bezoeken?
Wil jij ook graag iets moois beginnen? Als je wat ouder bent is het helemaal niet erg hoor. En iets jonger natuurlijk al helemaal niet.
JoseH1964, 53 jaar · Rolde
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man die graag actieve dingen onderneemt en houd van spontane acties. Samen lief en leed delen zie je wel zitten zodat we nog iets moois op kunnen bouwen.
Rosanne135, 55 jaar · Ottersum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van een man die mijn favoriete sport speelt. En dat is voetbal. Voor mij is het heel charmant, aantrekkelijk en heel mannelijk. Maar het maakt niet uit of je nu wel of geen voetbal speelt, zolang je een aardige man bent is alles goed..
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone else's choices! I have a strong solid heart, with lots of passion.
Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Ben je een geile man, zo ja, dan ik wil jou! Ik wil dat je me laat voelen dat ik de enige ben voor jou. Ik weet zeker dat ik je de dingen kan geven die je nodig hebt en die je wilt tijdens seks. Laten we dit voor ons een realiteit maken.