Ik zal vertellen wat ik niet wil: geen kniezer, geen pessimist of negatief ingesteld persoon die over alles wel iets te klagen heeft.
FlirtnumetMe, 47 jaar · Aalsmeer
Je moet wel een beetje kunnen en willen stappen tot in de vroege uurtjes
LauraHa, 50 jaar · Coevorden
Een man die niet te gecompliceerd is en een gezonde drive heeft.
DeMeer, 49 jaar · Emmeloord
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf. Ik ben lief, dus laat wat van je horen :)
Rijpe dames in de chatbox
Houvanspanning, 60 jaar · Gent
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Houvanspanning is op zoek naar:
Jij bent een niet meer zo jonge maar nog zeer actieve man die weet hoe een vrouw te verwennen.
Een serieuze persoon, die net als ik veel heeft meegemaakt in het leven en dat jou gevormd heeft tot wat jij nu bent. Af en toe van een feestje houden is geen probleem, als je maar niet elke weekend de deur uit gaat en dat ik thuis op je moet gaan zitten wachten. Nou ik heb het geprobeerd en hoop dat dit wel genoeg
Als jij echt serieus bent om met mij eventueel een relatie aan te gaan, bericht me dan hier. Laten we het eens gaan hebben over jouw diepste verlangens! Ik zal hier op je wachten. Ik ben er in ieder geval klaar voor om jou alles te geven!
Een man verre van simple-minded of doorsnee ! Ondernemend, levensgenieter, humor (als je maar niet t hards lacht om je eigen grappen :) Het dekbed mag je soldaat maken :) charismatisch, charm, brains and balls. Ruwe bolster, blanke pit ?! Goodlooking because Beauty attracts the eye, but know that Personality
Ik heb een man nodig die ook op zoek is naar seks. Altijd in voor een goede tijd en die me tevreden kan houden als ik in zijn armen lig. Graag heb ik een voorspel, orale seks en anaal. Die elk standje kan doen! Goed in likken en zuigen! Geil en wild. Dat is waar ik naar op zoek ben. Je moet geen SOA hebben!
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige pak draag. Ben nog steeds lekker, zeggen ze.
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig zijn als mijn sociale leven een mix is ??van familie-evenementen en kennissen uit werk of andere clubs die ik vrienden kan noemen.