Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Li5aG, 50 jaar · Kaard
Je staat open om te trouwen met iemand zoals ik. Dat betekent dat je trouw en begripvol moet zijn, want ik heb nog nooit de kans gehad. Ik hoop echt dat we het goed met elkaar kunnen vinden.
BonteBenthe, 52 jaar · Goes
Ja ik sta eigenlijk voor alles wel open als het maar niet van dat enge extreme is. Gewoon opwindende sex, met een opwindende man, ik hou van blanke en donkere mannen. trefwoorden: bad, schuim, massage, pijpen, beffen, olie, sexy pakjes, veel standjes..Lekker hoor!
Snuffelstage, 61 jaar · Borgloon
Ik zoek een gewone Hollandse man, niets meer en niets minder. Jij houdt van gezelligheid, dansen, vrolijkheid, meezingen en kletsen over van alles en nog wat. Je hebt een goed en vrolijk karakter en je staat nog midden in het leven en leeft daar ook naar. Zou jij het zien zitten om met mij een afspraak te maken?
Rijpe dames in de chatbox
Motorfanz, 56 jaar · Alkmaar
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Motorfanz is op zoek naar:
Kijk maar wat je van mijn profiel vindt en of je het aan durft.
Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een berichtje te sturen. Ik zal jou ook zeker speciaal laten voelen als ik bij jou ben. Ik zeg dit niet vaak, maar ik doe bijna alles...voor jou.
Beetje ouder ouder dan veertig maar gezellig en spontaan, samen leuke dingen willen doen. Heel spannend ben benieuwd wie er reageert want alleen is maar alleen.
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten wordt voor een jonge bloem. Maar nu wil ik een nieuw hoofdstuk van mijn leven gaan beginnen met een serieuze en vriendelijke man. Misschien wel met ongeveer dezelfde achtergrond maar
Ik val op mannen met lang haar, dus als je lang haar hebt is dat duidelijk in je voordeel. Als je iets weg hebt van Clint Eastwood moet je ook gelijk reageren! ;)
Als je de meest stoute persoon bent, zou ikhet heel graag willen weten en seks met je hebben! Zul je heel aardig zijn en dit lichaam van mij gaan plezieren?
Jij bent net als mij spontaan en vindt dat het nu ook wel tijd wordt om meer van het leven te genieten als daarvoor. Met een leuke vrouw als mij natuurlijk. ;-) Je hebt een goede opvoeding genoten, verzorgd jezelf goed en dagelijks, hebt een goed zelfvertrouwen en je bent een zeker iemand.
Ida67, 50 jaar · Hippolytushoef
♥ Noord-Holland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je zult niet over me klagen, je moet heel eerlijk zijn en me neuken wanneer ik maar wil!