Heb je een aantal dingen waar ik naar kan uitkijken? Als je goed voor mij wit zijn , zal ik daar blij om zijn. Ik weet zeker dat we zo goed voor elkaar kunnen zijn. Mag ik weten wat je voor mij kunt doen?
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken. Ik hou van seksverhalen.
Grerostel, 48 jaar · Uithuizermeeden
op zoek naar spanning
Joisse, 45 jaar · Denderhoutem
Ordelijk en netjes, iemand zonder kapsones, iemand die eenvoudig is en zegt wat hij te zeggen heeft.
Rijpe dames in de chatbox
OpNieuwJong, 49 jaar · Assendelft
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
OpNieuwJong is op zoek naar:
Ben jij een leuke man die uit de omgeving komt of bereid is om te reizen? Voel jij je aangesproken wat mijn profiel betreft? Laat dan wat van je horen. Ik ben niet direct op zoek naar een vaste relatie, maar als de vonk overslaat, ben ik bereid voor alles
Een gezellige persoon, die openstaat voor nieuwe dingen. Wie weet kunnen wij wel het een en ander van elkaar leren! Is de perfecte man voor mij hier aanwezig?
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.
Ik wil iemand die me echt kan overtuigen. Ik vind het heerlijk om veel knuffels te hebben en als we met elkaar opschieten, is dat het eerste wat we zouden doen. Je weet ook hoe je lol moet hebben en dat gaan we doen na die warme knuffels.
Die camera die zetten wij op een driepootje neer zodat wij de handen vrij hebben. Ik ben al druk bezig met een lekker geil script en dat gaan wij dan naspelen. Maar niet gespeeld, gewoon echt doend. Er mag van mij ook wel een cameraman bij, en wie weet krijgt die het dan ook zo heet dat hij zelfs mee gaat doen.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.