Ik zoek een eerlijke en gezellige man, met een leuke uitstraling een goed karakter. Ik sta open voor alles, dus doe maar eens een leuke suggestie. En wie weet heb jij wel eens beet. ;-)
Lottexx61, 56 jaar · Koudekerk aan den Rijn
Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo als ik ben. Herken je jezelf hier in?
Rijpe dames in de chatbox
EdenNice, 47 jaar · Groningen
♥ Groningen
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
EdenNice is op zoek naar:
Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Jij bent een man die al wat van het leven heeft gezien (met andere woorden, liefst ouder dan 40), gezellig, open, en in staat om een goed gesprek te voeren.
Je bent net zo geil als ik en je houdt van voorspel. Wees niet verlegen en laat me zien wat je hebt. Ik wil echt van je pik genieten, als je dat lekker vind!!
Een man die alles kan doen om me gelukkig te maken. Een man die me geen pijn zal doen, want voor hem ben ik zijn engel. Een man die het geluk in mijn donkere leven terug zal brengen.
LadayPink, 61 jaar · Houten
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha Ik richt me dus maar meer op de lieve man van mijn eigen leeftijd en daarboven.
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf. Ik ben lief, dus laat wat van je horen :)
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen, misschien kunnen we samen een gekke date verzinnen om te gaan doen, ben je daar voor te porren?
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!