Een man van mijn leeftijd want zo'n jonkie kan ik niet aan haha! Een vrijgezelle man net als hoe ik vrijgezel ben, je formaat lichaam doet er niet toe, ik vind alles prachtig..je bent goedlachs, gezellig en je kan genieten van een lekker glaasje wijn en een sigaretje na de seks. We hoeven niet uren door te gaan, maar wel meerdere sessies van een half uurtje zou geil zijn!
Blingg, 48 jaar · Arum
Een vriendin zal jouw leven een stuk aangenamer maken en je bent net als ik hard zoekende. Ik moet wel eerlijk zijn dat ik niet val op mannen vol tattoos en van die ruige types. Geef mij maar de normale Hollandse man met een beetje pit.
SexyMarisa, 47 jaar · Toornwerd
Als ik seks in mijn hoofd heb dan ben ik niet te stoppen! Ik wil het hele pakket en daar zou ik hier graag een man voor willen vinden. Gewoon lekker doen en laten gebeuren, DAT is het gevoel wat ik nu zou willen hebben!
Rijpe dames in de chatbox
Charlottex-x, 60 jaar · Arnhem
♥ Gelderland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Charlottex-x is op zoek naar:
Als je de meest stoute persoon bent, zou ikhet heel graag willen weten en seks met je hebben! Zul je heel aardig zijn en dit lichaam van mij gaan plezieren?
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Je bent net als ik en geniet gewoon van het leven maar er is toch iets wat je mist. Je bent een leuke man die wel van een romantisch avondje houd en die me behandelt zoals je een vrouw moet behandelen.
Ik verwacht niet veel van jou. Ik heb gewoon leuk gezelschap nodig, iemand waar ik mee kan praten. Iemand waar ik ook echt op kan rekenen.
McM19700, 47 jaar · Kats
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een man die weet wat te doen om mijn leven een stuk gelukkiger te maken. Alle mensen met een verdrietig leven willen terug kleur in hun leven brengen. Wie zou dat niet leuk vinden?
Ik hoop dat ik je mag leren kennen, dat je vooral je zelf blijft en je vooral niet anders voor doet dan je bent. Ik zoek een warm en lief persoon om leuke dingen te doen en er zeker voor elkaar te zijn!
Kousjez, 54 jaar · Veenhuizen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Misschien wel een leuke jonge vent, die weet wat er allemaal van hem in bed verwacht wordt. Dan heb ik het over pijpen, likken, achterlangs, lepeltje lepeltje. Die zijn allemaal teveel om op te noemen. Waar hou jij van?