Kun je mij geven wat ik nodig heb? Ik ben al jaren niet goed verwend en snak naar een heerlijke beurt.
Gruitbelgrado, 67 jaar · Amstelveen
Ik zoek niet direct een man voor een relatie maar je weet natuurlijk nooit wat er zal gaan opbloeien. Maar in eerste instantie zoek ik een actieve man om te genieten van leuke dingen en dat kan groot maar zeker ook klein zijn. Humor, intelligentie, direct en eerlijk zijn staan naast actief en vriendelijkheid, hoog in mijn vaandel.
DaphneXX62, 55 jaar · Helmond
Ik wil gewoon proberen wat geluk te vinden. Ik dacht dat we wel kunnen beginnen met seks! Ik sta er absoluut voor open! Ik zag deze site en dacht: ik ga het gewoon doen. Ik schrijf me in! Ik zou graag liefde willen vinden. Een maatje. Een man die me kan fascineren, die goed kan praten, en iemand die me weer helemaal vrouw laat voelen. Iemand die me weer laat leven!
Megwen0, 57 jaar · Sliedrecht
Een man die weet wat hij met een dame moet doen, is de juiste man voor mij. Waar zijn die manieren tegenwoordig? Ik wil weten wie je bent voordat we voor een hapje en een drankje gaan.
Rijpe dames in de chatbox
Ella2209, 63 jaar · Meerdonk
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Ella2209 is op zoek naar:
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad met je verleden of huidige relaties. Ik hoop het alleen maar omdat ik niet wil dat je dat met mij doorneemt. Ik wil niet gewoon een andere persoon in je leven zijn die kwam en vertrok. Ik wil in je leven blijven, ik wil je zien groeien en met je meegroeien.
Ben jij een leuke man die uit de omgeving komt of bereid is om te reizen? Voel jij je aangesproken wat mijn profiel betreft? Laat dan wat van je horen. Ik ben niet direct op zoek naar een vaste relatie, maar als de vonk overslaat, ben ik bereid voor alles
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Stevige seks hou je van en je wilt wel naar mijn stacaravan komen. Daar heb ik alles in huis voor goede seks. Na de seks even afdouchen en dan kunnen we voor de caravan nog nagenieten van een borrel als je dat ook gezellig vindt.
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen maken? Of we kunnen het samen een keertje doen als je ook van koken houd?
Jij bent ook op zoek naar iemand waarmee je kunt genieten van het leven en vind het leuk om erop uit te gaan. Veel lol hebben, genieten van een hapje en een drankje of een uitstapje en natuurlijk de liefde van elkaar.