Een leuke lieve man met wie ik samen gezellig kan babbelen. Samen in elkaars armen tv kijken met een wijntje.
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen. En ik ben echt op zoek naar de juiste man voor mij.
KanNiet19670503, 50 jaar · Deventer
Je komt veel seks te kort. Je uiterlijk of je leeftijd is niet zo belangrijk, het gaat er om dat we allebeide genieten en aan onze trekken komen.
ShakeSpeare, 65 jaar · Emmeloord
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige dingen mee te delen. Wel heb ik een beetje tegengas nodig. Eigenwijs maar ook lief en zorgzaam.
Rijpe dames in de chatbox
Bry, 51 jaar · Tollebeek
♥ Flevoland
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Bry is op zoek naar:
Wil je deze meid helpen sneller over haar scheiding te komen?
Jij bent gepassioneerd, net als ik onstuimig en op zoek naar grenzen, maar altijd met niveau en diepgang. Je bent in staat te geven én te nemen, te krijgen én te ontvangen. Kortom: je luistert niet alleen naar het lichaam van de ander, maar zeker ook naar je eigen lichaam
Ik ben altijd trouw geweest dus deze stap heb ik niet eerder genomen. Ik ben namelijk nu gescheiden en vind dat ik best nog wel een leuke vrouw ben en vast nog een leuke vriend kan hebben.
Een man die net als mij samen spannende momenten wil beleven.
IegnaXxX, 47 jaar · Poperinge
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik open deuren voor daten of een mogelijke relatie. Ik ben hier voor een mogelijk partnerschap op lange termijn. Intimiteit is ook de sleutel. Ik wil iemand die geduldig, attent en positief is. Ik hou van een man die een vader voor mijn zoon zal zijn, en een beschermer en een liefhebber voor mij.
Als je het stukje hier boven leest, dan is er herkenning en lijkt het net of je het zelf zou geschreven hebben. Als dat zo is, dan hoop ik dat je me een berichtje stuurt zodat we kennis kunnen maken met elkaar.
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij erg belangrijk want ik wil geen man met een relatie waarbij ik op de tweede plaats kom.
Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een man die me veel sexy complimenten kan geven die me zo zelfverzekerd en mooi kunnen maken.