Lastig om dat in te vullen. Ik zou zeggen, aardig lief en een leuke lach en alleenstaand.
FayeMei, 54 jaar · Sint-Eloois-Vijve
Waar ben jij?? Leuke, goodlooking, intelligente man met humor en hartstocht....waar ik mee kennis wil maken.....
Gliss, 54 jaar · Amstelveen
Een man verre van simple-minded of doorsnee ! Ondernemend, levensgenieter, humor (als je maar niet t hards lacht om je eigen grappen :) Het dekbed mag je soldaat maken :) charismatisch, charm, brains and balls. Ruwe bolster, blanke pit ?! Goodlooking because Beauty attracts the eye, but know that Personality captures the Heart ! ;)
Schobbelaarke, 47 jaar · Leuven
Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
Rijpe dames in de chatbox
Lindy3009, 62 jaar · Rijkevorsel
♥ Antwerpen
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Lindy3009 is op zoek naar:
Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet hebben. Dus we zullen gewoon moeten wachten en ontdekken hoe het voor ons beiden aanvoelt.
Je houd van lekker uit eten of een terrasje, maar heerlijk op de bank knuffelen en meer vind je ook heerlijk
So Sexy Dana, 46 jaar · Erpe
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Donkerblond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Het gaat me om de seks maar als jij zou willen dat ik zorg voor een romantisch diner is het ook goed. Ik sta voor alles open en dat is genieten. Ik wil die heerlijke tijd mee maken met jou samen!
Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels en een paar dikke zoenen van mij dan zal alles weer zijn hoe het hoort te zijn.
Ik heb een enorme borsten en een strakke poes tenminste dat is wat word gezegd, nou als je nieuwsgierig bent, ben ik vrij om je het te laten zien, of om je te laten voelen.
Logopediste63, 54 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Spreekt bovenstaande jou wel aan? Dan spreekt het voor zich dat we even contact hebben samen denk ik.
Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer eens nieuwe dingen te doen. Ik wil wat rondkijken en misschien eerst Chatten-en of mailen.
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als u iets niet wilt en u deelt u fantasieën. U denkt niet alleen aan u eigen plezier maar ook aan het plezier van de vrouw!
Als je genoeg ervaring hebt om bij mij te zijn, denk ik dat dit de tijd is dat we veel stoute dingen samen kunnen doen. Ik ben er vrij zeker van dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij. Laten we samen een leuke tijd hebben. Ik ben er gewoon voor jou.