Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als cultureel dan hoop ik dat je mij een leuke kennismakingsmail stuurt. Je krijgt altijd een reactie terug en laten we eens kijken hoe een balletje kan rollen, toch?
Nonverbaal, 50 jaar · Meerhout
Je staat stevig in je schoenen en je weet wat je wilt hebben.
Margy, 58 jaar · Roermond
Volgt
Sh111rl, 59 jaar · Deinum
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Rijpe dames in de chatbox
Dorice, 53 jaar · Kluizen
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Dorice is op zoek naar:
Ben jij die ene? Was net een beetje aan het dagdromen over ons.... Heb je enig idee hoe geil ik nu aan jou zit te denken?
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten. Ik sta open voor allerlei soorten relaties en respecteer ieder zijn wensen. Ben je geïnteresseerd in mij. laat het me dan weten.
BuufjeEls, 57 jaar · Grubbenvorst
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Sta jij open voor een gezellige, goedlachse en praatgrage vrouw? Wel om er heel veel tijd mee door te brengen niet zo maar eens af en toe maar het is ook jouw doel om een nog mooie toekomst te hebben met elkaar. Oud en versleten zijn we pas als we dat zelf willen. ;
Eerst kunnen we iets moois opbouwen en later kunnen we uitvinden of er meer is. Ik wil erachter komen en ervoor zorgen dat we samen gelukkig zijn. Denk jij hier hetzelfde over?
Ook zo'n zin om er lekker op uit te gaan? Heerlijk te genieten van wat het leven te bieden heeft en wie weet wat wij elkaar te bieden hebben. Zou fijn zijn als jij net zoals mij graag films kijkt zoals Batman, Superman, X-men maar daarnaast hou ik ook van thrillers en comedies. Het kan met mij alles kanten uit,
Ik ben op zoek naar een man die trots is en ambities heeft. En een man die verantwoordelijk en dapper is. En ik hoop dat we het goed met elkaar kunnen vinden, maar hoe dan ook zullen we dit goed laten verlopen?
Net zo avontuurlijk als ik. Je houdt ook niet van recht afgebakende wegen maar bent lekker los en ongedwongen. Geen hokjespersoon, dat ben ik zelf ook niet. Joviaal, grappig en sportief.
Ik sla je aan de haak en controleer of je niet ondermaats bent, want ik wil wel de rest van mijn leven met je door kunnen brengen, gaat dat niet dan gooi ik je netjes terug. Ik zoek dus een man waar wel een beetje diepgang inzit, waar ik een goed gesprek mee kan hebben of een lekkere discussie, ik ben een vrouw van
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.