Je bent een man die zijn handen niet omdraait voor een lekkere neukbeurt. Ook ben je een beetje redelijk geschapen en weet je ook zeker wat je met mijn kutje aan moet. Ik heb allemaal leuk speelgoed maar als je de jouwe meeneemt vind ik dat ook niet erg. Liefst een man die ook anaal een uitdaging vind. Ik ben daar nog maagd in. Maar misschien na jou niet meer.
Lianneli, 47 jaar · Helchteren
Die lieve man of vrouw moet wel kunnen praten met mij en ook graag van uitgaan houden en wat ik ook belangrijk vind is elkaar een beetje vrij te laten.
Adorabele, 52 jaar · Arnhem
Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem ben, ik ben er veel uit maar altijd zaakgericht en ik wil dat nu een keer vergeten. Kan jij mij dat laten vergeten, dan weet je wat jou te doen staat.
Angelle, 127 jaar · Zwolle
Hallo. Zo te zien ben jij dus wel nieuwsgierig geworden naar wat voor massage dat dan zou zijn die ik aan je zou geven. Nou ik ben opzoek naar een man die het lekker vind om een massage van mij te krijgen maar dan lekker naak en zonder grenzen. Lijkt het je iets? Ow ik ben overigens Angele en ben 31 jaar oud. Maar dat is toch geen probleem neem ik aan?
Rijpe dames in de chatbox
MissGonny , 69 jaar · Winschoten
♥ Groningen
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
MissGonny is op zoek naar:
Ben je daar? de man van mijn dromen die van me houdt zoals ik ben? Niet vanwege mijn geld? Ik ben niet arrogant
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En we kunnen soms iets leuks gaan doen. Ik wil gewoon een perfecte vriend vinden die altijd aan mijn zijde staat.
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien zijn er wel dingen die jij graag voor een eerste keer wilt beleven. Wie weet kan ik jou daar dan wel bij helpen.
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
MEL1964UIH, 53 jaar · Kerkrade
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik wil iemand ontmoeten zoals hugh jackman, LOL, een volwassen man met een fit lichaam die zin heeft in seks met deze schoonheid, op regelmatige basis
Iemand die begrijpt wat ik bedoel. Zelf ook behoefte heeft aan een leuk contact en dan vanzelf ziet wat er gebeurd. Het is fijn als jij een open instelling hebt en niet bang bent om te 'voelen'.
Ik heb alleen iemand nodig die van me kan houden en voor me kan zorgen. Een eerlijke kerel die lief en begripvol is. Iemand die volwassen is en weet hoe om te gaan met verantwoordelijkheden in een relatie. Het zou leuker zijn als je romantisch bent.