Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van u! Ik ben een open vrouw met open verwachtingen. Niet is voor mij te gek, dus ik hoop bij velen in de smaak te vallen
Nancy , 45 jaar · Zeewolde
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten. Ik ben klaar voor een goede tijd met je
XJoyce1972x, 46 jaar · Oud Ade
Als je me de dingen kunt geven die ik wil, zal ik ervoor zorgen dat je seksueel van me gaat genieten. Ben je klaar voor de dingen die we kunnen doen? Stuur me gewoon een berichtje.
Rijpe dames in de chatbox
Maria1963, 54 jaar · Eindhoven
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Maria1963 is op zoek naar:
Een man met humor, met passie en die ook een luisterend oor heeft.
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel. Ik wil iemand die geestelijk en fysiek volwassen en gezond is. Ik hou van iemand die vriendelijk, betrouwbaar en loyaal is.
Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor nu denk jij dat we er goed aan doen samen?
U laat zich niet veranderen en komt op voor u zelf. U weet wat hard werken en lange dagen draaien is, of hebt er begrip voor dat niet alles meteen kan zoals u het wilt. Je wilt een leuke vrouw leren kennen!
Meymey, 48 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen. Niet opzoek naar huisje boompje beestje, maar wel de vertrouwdheid van een partner om je heen wensen.
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer altijd alleen dingen wil ondernemen.