Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
Caar, 69 jaar · Boxmeer
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor humor heeft .Die ook van reizen ,stedentrips en overwinteren houd.
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Rijpe dames in de chatbox
KnuffieKitten, 55 jaar · Mechelen
♥ Antwerpen
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
KnuffieKitten is op zoek naar:
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten gaan, of gewoon dagje uit, avondje op de bank,..lekker relaxen. Een leuke warme man, die ook van katten houd!!
Jij en ik en heel veel tijd samen doorbrengen, dat zou zo goed zijn dat weet ik zeker. We doen wat we willen en kijken niet naar anderen om ons heen. Gewoon lief elkaar zijn en doe wat we willen, dat is iets dat ik echt leuk zou vinden.
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar. die ik aan me binden kan,
Ik ben absoluut niet moeilijk. Of je nu jonger bent of ouder. Iedereen heeft wel wat te bieden. Wat ik wel op prijs stel is als iemand ook net zo relaxed is al mij. Dat moet het zeker wel lukken tussen ons.
Ikz oek een man die klaar staat om me alles te geven wat ik nodig heb in bed. Een dappere man die de weg kan wijzen, naar de weg van heerlijke geile seks. Een man die zijn pik meteen zal laten zien, een man die me hem zal laten verwennen.
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Ik zoek, naast een lieve en gezellige man ook een interessante man. Iemand die duidelijk aanwezig is en eigenlijk altijd wek iets te vertellen heeft zonder daarbij te vergeten dat er nog iemand aan tafel zit. Die dus mij ook de ruimte geeft om mijn verhaal te doen. Mocht je dan ook nog geïnteresseerd
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.