Ik hou van lekker stout en dirty!! Ik heb goede seks nog dus aub geen saaie sex! Ik heb een man nodig die echt helemaal los met mij gaat en het lekker vies wilt maken hmmmm ben jij klaar voor mij?
DJenn5606, 61 jaar · Geertruidenberg
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Dirkje1957, 60 jaar · Noordwijk
Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk lief moet zijn, open en behulpzaam. Ik zoek ook een man die een relatie pas aangaat wanneer hij echt weet dat hij er echt voor wilt gaan, ik wil namelijk echte liefde en niet voor even!
Maria888, 52 jaar · Haalderen
Je bent een eerlijke man met een goede persoonlijkheid. Samen wat tijd doorbrengen is een goed idee voor jou. Je slaat niet om de hoek.
Rijpe dames in de chatbox
Mireilleme, 56 jaar · Lemberge
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Mireilleme is op zoek naar:
Heb je tijd om voor mij te spenderen? Ik zal ervoor zorgen dat we hier van elkaar gaan genieten. Ben je klaar voor een goede tijd met mij? Ik hoop dat je hier een serieuze kerel bent
Je vindt het niet erg dat we als vrienden beginnen en dat we elkaar op die manier leren kennen. Ik wil iemand die eerlijk tegen me kan zijn en die mijn vertrouwen kan verdienen en behouden. Dat is erg belangrijk dus als je dat niet kunt, kijk dan beter ergens anders.
Graag kom ik in contact met een leuke/gezellige man. Gevoel voor humor. Houdt van dansen. Iemand die het leuk vindt om samen gezellig erop uit te gaan.
Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is dat er een klik is en dat begint natuurlijk met een afspraakje, voor de rest zien we het wel. Uiteindelijk kun je toch niet in de toekomst kijken.
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar een geweldige kerel hier. Ik hoop het.
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??