Ik zou graag om een ??levensmaatje hebben en dat is waar ik nu aan denk. Dat is zo'n goed gevoel en ik moet uitzoeken of we het samen kunnen laten gebeuren.
N Elly1x, 67 jaar · Kampen
Je bent een mondige man die stijlvol kan zijn. Maar dat is alleen wanneer we in het openbaar zijn. Het wordt wel iets anders als we samen zijn. Dan wil ik dat je zo ondeugend bent als je maar kunt zijn. En ik kan hetzelfde voor jou zijn.
Lisatje2, 63 jaar · Tielen
Wat of wie ik graag wil ontmoeten : iemand die eerlijk,trouw en heel gevoelig is, mensen die enkel aan zichzelf denken of eendagsvliegen hoeven zich niet aan te melden. Ben heel jong van geest, heb veel zin voor humor maar af en toe een diepgaand gesprek over de harde realiteit hoort er ook bij.
Emma002, 50 jaar · Dwingeloo
Laten we samen stout zijn,doe je met me mee? Ik wil je heet maken. Laten we deze dag vandaag speciaal voor ons maken. Heb je zin in een leuke tijd met mij? Laten we van elkaar genieten.
Rijpe dames in de chatbox
Bend Too You, 51 jaar · Heerde
♥ Gelderland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Bend Too You is op zoek naar:
Ik had je in een andere situatie graag willen ontmoeten, zou kunnen zijn en volwassener (meer) handelen, mezelf onthullen zoals ik ben zonder me te verbergen voor mijn schuchterheid of angst of introvertheid, of voor een gebrek aan een betere term, in mijn eigen zelf . Ik heb het eerder gezegd en zal het nog een keer zeggen: je bent een groot persoon, je hebt een groot potentieel.
Hij moet eerlijk, loyaal en opgewekt zijn, dat is heel belangrijk. Een echte man behandelt zijn vrouw als een koningin.Tijdens slechte en goede tijden hou je van me ongeacht wat er ook gebeurt.
Ik zou t leuk vinden weer iemand tegen te komen met wie je " die speciale klik " hebt, lekker verliefd te worden,af en toe samen wat leuks ondernemen en weer iets moois op te bouwen. Eerlijkheid en respect vind ik heel belangrijk. Ben jij een vlot type , eerlijk , open en positief ingesteld, reageer
Bonjour8, 50 jaar · Amsterdam
♥ Noord-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Lief klein hou van man 35 - 45 of oude ligt er aan............
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar ingespeeld en gaat het echt te gek worden. Toch?
Ik zou graag een aantal positieve mensen zoals ik willen ontmoeten. Sommige mensen hebben een zeer lichte uitstraling en zijn gemakkelijkte benadere. Mensen die de hele tijd blij kunnen zijn.
Charmant en vrolijk. Attent en romantisch. Die woorden komen het eerst in mij op. En ik ben echt geen strenge dame. Als jij een dame netjes behandelt en respect toont is het voor mij al snel goed. Het zou leuk zijn als jij ook van kinderen houdt.
De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen. Ik wil gewoon keiharde actie!!