Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Aviine-, 55 jaar · Nieuw-Roden
Een man die 'gewoon' is en verder ook niet veel om handen heeft. Als jij verder ook geen verantwoording hoeft af te leggen aan iemand anders, kunnen wij samen misschien wel wat tijd doden en wat gezellig kletsen misschien?
Amermir, 72 jaar · Aalst
Een leuke gezellige man. Die ook niet wil stil zitten. In is om eens spannende dingen te gaan ondernemen. En nog vol op van het leven geniet zoals ik dat doe.
Lolamaal, 74 jaar · Knokke
Ik laat het van diegene zelf afhangen mocht ik diegene niets lijken dan zal hij ook geen contact opnemen met een vrouw zoals ik. Denkt diegene dat het wel gezellig kan worden om een gesprekje met mij aan te gaan dan sta ik daar voor klaar.
Rijpe dames in de chatbox
Wieweetmeer, 65 jaar · Deinze
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb rood haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Wieweetmeer is op zoek naar:
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.
Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker vind ik het dat u ook single bent en serieus opzoek. U ben geen jaloers type en bent niet opvliegend. U vind het leuk om samen te genieten van al het moois wat het leven ons brengt!
Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat je nu gaat doen, ik word er nu al opgewonden van.
Ik ontmoet graag een persoon die een vriend of metgezel kan zijn. Ik vind het leuk om hier een vrijblijvende vriend te hebben. Ik verwacht dat hij discreet en eerlijk zal zijn.
Zoek een humorvolle, intelligente man die stevig in zijn schoenen staat. zoek niet direct een vaste relatie ofzo, we zien wel of het klikt en dan kijken we wel verder. :-)
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.