Je herkent je in mijn verhaal en wilt er samen aan werken om het gemis op te vullen. Koffers pakken om bij me in te trekken, hoef je nog niet te doen, ik doe het graag rustig aan en hier heb je dan ook begrip voor.
Een fijn persoon met een prettig en zachtaardig karakter om samen van alles mee te ondernemen. Ik hoop ook dat je iemand bent die graag van vliegen en zon houdt want ik ben echt dol op vakanties in de zon!
Een man die me accepteert zoals ik ben, die vrede heeft met mijn verleden en beseft dat het verleden voorbij is en dat iedereen een tweede kans verdient.
JannieBloem, 46 jaar · Ossenwaard
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik wilde eigenlijk alleen op zoek gaan naar een fling, affaire.... nog steeds wel, maar toch wel in een wat extremere vorm. Ik wil wel echt voelen dat ik geleefd heb, en vooral geneukt! Ultieme ervaring?? Sex met meerdere mannen!
Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar besteden. Dus ik hoop dat je voor langere tijd beschikbaar bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hottelady72, 45 jaar · Ingen
Het enige wat ik wil, is dat je me goed behandelt. Je geeft me wat ik nodig heb, ik wil veel orale seks en je neemt me in allerlei
Lottevan1969, 48 jaar · Antwerpen
Eigenlijk drie woorden, lief, gezellig en avontuurlijk.
SecreTara, 48 jaar · Alken
Ik hoop hier mannen te vinden die niet 1 2 3 klaar zijn maar een aardig uithoudingsvermogen hebben en het liefst meerdere keren
Liset1968, 49 jaar · Noorderwijk
Jij bent een man die houdt van gezelligheid, en je gaat er graag op uit om voor een hapje en een drankje. JE bent net als ik een
Marionn, 49 jaar · Leeuwarden
Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw
Lineke68, 49 jaar · Meeden
Je bent een ondernemend type en houd er ook van om lekker op stap te gaan en zien waar je uitkomt. Je hebt lieve ogen en een spontaan