Ik heb niet zoveel eisen zo lang er maar wederzijds respect is. Liever niet te jong of te oud en verder kom ik er graag achter hoe jij in elkaar zit. Heb jij dit net als mij dan hebben wij vast en zeker een goede klik en komen we er samen wel uit.
Je vindt het wel eens leuk om een film te kijken maar wilt ook andere dingen doen met mij.Ik heb een auto dus kan naar je toe komen of ik kan ook wel ontvangen. Maar ik wil je graag eerst wat leren kennen.
Neem jij mijn natte kut en doe jij wat lekker is? Ik heb veel zin want heb eerlijk gezegd al even niets meer gedaan. Ik zoek een gedreven vent die daar verandering in brengt!
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen. En ik ben echt op zoek naar de juiste man voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BoontjeFoontje, 58 jaar · Ename
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet
Steffi1961, 55 jaar · Hengelo
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig
Odette61, 56 jaar · Enschede
Een humorvolle, gezellige, spontane, volwassen en lekkere man die weet wat ie doet, serieus is, een beetje onderdanig is
MenndyX X, 55 jaar · Antwerpen
Ben je op zoek naar een beetje aandacht en intimiteit, net als ik? Wil je dat van mij krijgen? Ik ben een zeer gepassioneerde