Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen probleem, alleen je moet mij niet willen veranderen. Blijf je zelf, en laat je lekker gaan!
LadayPink, 61 jaar · Houten
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha Ik richt me dus maar meer op de lieve man van mijn eigen leeftijd en daarboven.
Miamiamia, 61 jaar · Wilnis
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een actieve man, die er ook van houdt om samen dingen te ondernemen. Dat hoeven zeker geen huiveringwekkende avonturen te zijn alhoewel ik toch dolgraag eens een parachute sprong wil maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pola57, 61 jaar · Heerlen
volgt
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
MarieLouiske, 64 jaar · Kortijs
Een rustig persoon maar wel iemand waar ik terecht kan, die het fijn vindt om in mijn gezelschap door te brengen. Waar ik mee
Mooieoma, 62 jaar · Franeker
Mannen gezocht die ook zo van lekkere geile natte seks houden.
LaBamba, 60 jaar · Luttelgeest
Iemand van rond mijn leeftijd die ook graag samen oud wil worden.