Ik ben op zoek naar een man, leeftijd niet belangrijk zolang hij wel in staat is om seks te hebben, dus potent en energiek. Het niet erg vind dat mijn man eventueel mee kijkt.
Je bent een prater en niet alleen over hoe mooi of hoe slecht het weer wel niet is. Het is echt niet zo dat ik verwacht dat je de hele dag door praat. Je hebt een luisterend oor , en vind het leuk om met een vrouw in contact te komen en kijken wat de toekomst voor ons in petto heeft.
Misschien is het wel herkenbaar voor jou en zit je in eenzelfde situatie. Of misschien heb je gewoon veel tijd en vindt je het wel prettig om samen met mij te genieten van het leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!
Erikson, 65 jaar · Huizingen
Iemand die bij mij past, Gezellig is en met mijn kinderen overweg kan en ook met mijn huisdieren.
Lia12, 65 jaar · Leeuwarden
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd
Relaxen, 66 jaar · Kapellebrug
Ik ben open van karakter, kan mijn gevoel makkelijk verwoorden en ga een goed gesprek niet uit de weg. Ook samen kunnen lachen
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt
Halloalemaal, 67 jaar · Ilpendam
Ik ben op zoek naar iemand die in eerste instantie een vriend wil zijn,en dan zien we wel of er meer in zit. En eventueel zou willen