Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Ben je ook zo gek op stoute dingen doen, en ga je zeker niet een leuke geile meid uit de weg die dat ook lekker vind? Mooi dan hebben we nu al een klik vind je ook niet?
Steel jij ook mijn hartje uiteindelijk? Of blijven wij alleen gezellige vrienden die af en toe ergens koffie drinken en beleefd en formeel bijkletsen? In afwachting van jouw antwoord zal ik moeten verblijven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fluffy197105, 46 jaar · Lopik
Kan jij een beetje kletsen en zien of er een klik is, ik kan goed luisteren en ik hoop jij ook! Kunnen wij elkaar een beetje helpen
Yareli72, 46 jaar · Zeewolde
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat
Emma N, 48 jaar · Emmen
het is fijn om iemand te kennen die zo schattig en netjes is en een mooie geur heeft. Voor mij is het erg aantrekkelijk. En ik
Poocaasweet, 46 jaar · Groningen
Als jij een man bent die de natuur ook op waarde kan schatten en ook graag wandelt, of fietst, dan ben jij degene die ik zoek!
ConnieVermeer, 49 jaar · Brugge
Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate?
Heythere2014, 49 jaar · Moerdijk
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel