Ik wil graag een man voor mezelf die ook net zo stout is als ik ben. Ik wil uitvinden of wij dat voor elkaar kunnen zijn. Ik wil het doen en seks hebben, dat staat vast. We moeten elkaar goed aanpakken en geven waar we naar verlangen!
Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Het lijkt me leuk om iemand te ontmoeten die net als ik positief in het leven staat. Sinds ik prachtige reizen heb gemaakt door Vietnam en Thailand, wil ik zeker nog meer van de wereld zien. Ben je nieuwsgierig, stuur dan een leuk berichtje.
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op in speelt. Ik denk dat we elkaar veel te bieden hebben als we willen. Jij ook?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rabarbera, 57 jaar · Bergeijk
Als je maar veel zin hebt
X Monroe , 57 jaar · Yerseke
Ik ben er vrij zeker van dat we op dit moment iets hebben om naar uit te kijken. Ik zal alles voor je doen en je zult niet teleurgesteld
Micki59, 58 jaar · De Tike
Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten.
Geertje52, 57 jaar · Havelte
Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar
Mariejose, 58 jaar · Oosterhesselen
Ik heb niet zoveel eisen. Als je maar jezelf bent, en lekker schoon bent.
Lillsy, 55 jaar · Amen
Je bent aardig en heeft veel respect voor mij, je zou iets leuks voor me doen en geweldigs! Ik ga alles vertellen, maar je moet