Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek wel een man die houdt van stevige seks maar die ook een romantische kant heeft. Samen in bad, kaarsjes, champagne, het kan allemaal. Zolang het maar lang en vaak achter elkaar is.
U wilt seks een lekker samenspel ,en samen dingen gaan ontdekken en uitproberen. U ziet het wel zitten dat een vrouw voor u stript ,en verwacht niet meer als seks en dan het liefste meer dan een keer!
Een man die me prikkelt om te ontwikkelen en zeker te gaan genieten van het bed leven. Iemand die niet van plan is er een eenmalig avontuur van te maken maar graag op die manier toch een leuke relatie wil opbouwen. Ik hoef daar niets voor af te breken dus ik hoop die persoon ook niet.
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen veel tijd, veel fantasie en een goed uithoudingsvermogen dan staat mijn mailbox voor je open..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lacalida, 61 jaar · Beerzerveld
Zou jij het geil vinden om mij eens een avond van mijn leven te geven waar ik nog lang aan terug kan denken?
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
DJenn5606, 61 jaar · Geertruidenberg
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch
Zeiler, 62 jaar · Lekkerkerk
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische
Bellajoella, 63 jaar · Beveren
Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen