Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
Single, en ook zoekend naar een leuke serieuze relatie. Alles er op en er aan, dat zou ik wel geweldig vinden. Natuurlijk elkaar de kans geven om elkaar te leren kennen. Zou jij dat willen?
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat aan doen maar we moeten dan wel eens kijken hoe we dat aan gaan pakken.
Je hebt ook zelfvertrouwen, vooral als het gaat om het behagen van een vrouw zoals ik. Je hebt ervaring met romantiek en intiem zijn is een tweede natuur voor jou. Jij en ik gaan samen veel sexy plezier beleven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Droeftoeter, 47 jaar · Bilzen
Ik vind het belangrijk in een relatie dat je veel overeenkomsten hebt, maar dat je ook op veel vlakken verschilt. Zo kun je
Dunieb0efie, 45 jaar · Holwierde
Jij zoekt een leuke en ondeugende dame. Vind het heerlijk om plezier te beleven en te genieten van elkaar. Maar daar naast
Oostersebrit, 45 jaar · Oosterhout
Nylaahh4u, 46 jaar · Vlierden
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan.
Supeb Bx1, 45 jaar · Drongen
Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om
XxAntoniaxX, 45 jaar · Kommerzijl
Als je bereid bent met me te neuken dan moet je me gewoon een bericht sturen. Kun je de dingen aan die ik wil op het gebied van seks?