Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben. Respectvol, hygiensch en vriendelijk. Eigen vervoer is een pre.
Ook deze rijpe vrouwen uit Zeeland zijn nog op zoek naar sex
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby en wat je zoal bezig houdt. Je hoeft niet veel te geven alleen een paar uurtjes van je vrije tijd en je gezelschap en dan krijg je er een gezellige avond voor terug
Laurie55, 62 jaar · Terneuzen
♥ Zeeland ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Lekker los en ruimdenkend, flexibele instelling en zin in iets spannends. Vrij in te vullen. Niets moet alles mag. Jij bent discreet en avontuurlijk tegelijk en een betrouwbaar type om afspraken mee te maken. Jij houdt van verwennerij!
Zonzeestrand, 60 jaar · Brouwershaven
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een serieuze persoon, die net als ik veel heeft meegemaakt in het leven en dat jou gevormd heeft tot wat jij nu bent. Af en toe van een feestje houden is geen probleem, als je maar niet elke weekend de deur uit gaat en dat ik thuis op je moet gaan zitten wachten. Nou ik heb het geprobeerd en hoop dat dit wel genoeg
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen? Dan vind ik je graag. Voor nu zou ik het alleen maar leuk vinden je te ontmoeten en van je te horen wat jou bezighoudt, waar je warm van wordt en waar jij naar verlangt in het leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AmouretteSingle, 62 jaar · Apeldoorn
Netjes en hygiënisch. Leeftijd onbelangrijk
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Estherhottest, 64 jaar · Houten
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik
Maakmegelukkig, 61 jaar · Breda
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber