Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt gedoe? Dan ben je bij mij aan het juiste adres en kan het zomaar eens wat worden. Wel graag een foto anders reageer ik niet, wil weten met wie ik te maken heb. Speak to you soon!!
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare man en je hebt wat te vertellen.
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen. Durf je die uitdaging met me aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
HLover, 63 jaar · Venray
Interesse? Stuur een bericht en ik zal zo spoedig mogelijk reageren
JantineG, 62 jaar · Antwerpen
Rent er nog een knappe prins rond? Op zoek naar een vrouw zoals mij? Graag alleen serieuze reacties, berichten met foto krijgen
Melindalove, 60 jaar · Wijchmaal
Samen bouwen we een prachtig verhaal vol respect en liefde. Ik schrijf om je niet te verrassen, maar om je alles te kunnen vertellen
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.
MOonik, 61 jaar · Brugge
Ik heb gemerkt dat er weinig vrouwen van mijn leeftijd hier zijn aangemeld, dus ik zou verwachten dat er zat mannen zijn die