Als je op zoek bent naar de juiste liefde dan denk ik dat ik je dat ook kan geven. Laten we samen fantastische dingen doen. Ik beloof je dat we vandaag iets geweldigs zullen hebben. Daar ben ik heel zeker van.
Linda De Mol, 45 jaar · Arnhem
verras me positief!!
Mmmika, 59 jaar · Beek
Ik heb hier in de buurt nog niemand gevonden dus daarom probeer ik hier de man te vinden waar ik voor wil gaan. Dat geeft me echt een heerlijk gevoel. Ik wil je in mijn bed en daar van genieten, zou je het daar ook voor doen?
LadyTamara, 69 jaar · Middelkerke
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele fantasieën heeft. Ik ben een liefhebber van seks in het openbaar, duinen, bos, parkeerplaats. Verder nog nooit gegaan, maar zou het wel willen. Verzoekjes zijn altijd welkom! Wacht je reactie af!
Rijpe dames in de chatbox
Paiiss, 47 jaar · Lithoijen
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Paiiss is op zoek naar:
Je bent net als ik en geniet gewoon van het leven maar er is toch iets wat je mist. Je bent een leuke man die wel van een romantisch avondje houd en die me behandelt zoals je een vrouw moet behandelen.
De man die ik zoek is een man die precies weet hoe hij een vrouw als ik moet behandelen. Je neemt je tijd en je zult er alles aan doen om me een goede tijd te geven, je krijgt er natuurlijk veel voor terug, als je wilt weten wat ik wil doen, laat het me weten.
JokeVrij, 57 jaar · Vinkeveen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
leuke onbekende man onafhankelijk, vrolijk, zelfbewust en goed verzorgd.
Het is jou passie om te helpen, mensen die het minder goed hebben dan wij ook een kans te bieden. Je wilt daar ook best een flinke reis voor maken. Iets goeds doen voor een ander brengt veel voldoening met zich mee.
Eline67, 50 jaar · Oosterhesselen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou verwachtingen ook niet te hoog. Dan kan het altijd nog leuk worden. Ik zoek eerst een maatje.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar met relaties, dus ik hoop dat dat ook is waar je naar op zoek bent. We zullen gewoon moeten zien hoe ver we kunnen gaan.
Je bent ruim denkend en staat open voor meerdere mogelijkheden en voorstellen. Je wilt ontdekken en experimenteren met elkaar. Ook voor een trio sta je bijvoorbeeld open mocht het zo er van komen.
Oergezellig, 57 jaar · Naarden
♥ Noord-Holland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Jij bent iemand die ook van humor houdt en positief in het leven staat. Een lief en betrouwbaar type met een warm karakter. Waar wij woont of vandaan komt, leeftijd, allemaal niet zo belangrijk. Het gaat om die ene kriebel toch?