En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto en met een gezonde drive voor zijn carrière en eventueel met gezin, stuur mij dan een leuk bericht.
Naughty 3lsa, 50 jaar · Dinteloord
Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Davinaahh, 48 jaar · Grembergen
Jij bent ook op zoek naar een seks-vriendinnetje en je wilt er helemaal voor gaan en er je best voor doen. Ik wil het hele pakket, dus wil mij graag die man vinden die met liefde met mij zou willen seksen en mij dat hele pakket kan bieden. Denk jij daar op dit moment ook aan?
Fishnet, 50 jaar · Veenoord
Ben jij in voor hete verrassingen? Wees gerust, niks schokkend, maar als het op kleding aan komt in combinatie met erotiek kan ik je goed verrassen. Ik hou ervan om een stout en ondeugende meid te spelen die er heet van langs krijgt. ben jij de man die mij de juiste straf kan geven
Rijpe dames in de chatbox
070anita, 46 jaar · Den Haag
♥ Zuid-Holland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
070anita is op zoek naar:
??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan wel massaal op een datingsite? uhu! Het is een beetje flauw om een eisenlijstje te maken wat iemands uiterlijk betreft maar je kan wel zeggen dat uiterlijk er niet toe doet, dat is natuurlijk niet helemaal waar. Maar belangrijker dan een sixpack zijn jouw ogen. Open en stralend. Verder een frisse hygiëne, graag niet te klein en blonde mannen hebben mijn voorkeur ;-)) Verder zou het fijn zijn als je geen smetvrees hebt of in het bezit bent van een portie egoïsme! Ik weet niet hoe het bij jou zit maar bij mij lijkt het wel: hoe ouder, hoe kritischer en hoe moeilijker om ?in het wild? die ene leuke man(vrouw in jouw geval)tegen te komen.
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de deur uit, minder werken en je houdt opeens veel meer vrije tijd over. Wij jij dat ook, tijd en ruimte voor de dingen die jij belangrijk vindt?
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk. Hygiene wel natuurlijk maar het gaat om het innerlijk. Als we samen maar veel plezier kunnen maken.
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.