Ik ben een jong meisje met een volwassen geest, daarom ben ik op zoek naar een volwassen man. Ik hou van rustig leven en zorg voor mijn lichaam. Ik probeer liefdevol, aanhankelijk en vurig te zijn. Ik hou niet van een al te serieuze man, in plaats daarvan geef ik de voorkeur aan een vrolijke persoon.
Klassedame1002, 64 jaar · Genk
Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek wel een man die houdt van stevige seks maar die ook een romantische kant heeft. Samen in bad, kaarsjes, champagne, het kan allemaal. Zolang het maar lang en vaak achter elkaar is.
Gliss, 54 jaar · Amstelveen
Een man verre van simple-minded of doorsnee ! Ondernemend, levensgenieter, humor (als je maar niet t hards lacht om je eigen grappen :) Het dekbed mag je soldaat maken :) charismatisch, charm, brains and balls. Ruwe bolster, blanke pit ?! Goodlooking because Beauty attracts the eye, but know that Personality captures the Heart ! ;)
JoseMatinee, 45 jaar · Woerden
Jij bent makkelijk in de omgang. Je houdt ervan om het voortouw te nemen en vindt het niet erg als een vrouw niet heel veel initiatief durft te tonen.
Rijpe dames in de chatbox
LadyTamara, 69 jaar · Middelkerke
♥ West-Vlaanderen
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
LadyTamara is op zoek naar:
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele fantasieën heeft. Ik ben een liefhebber van seks in het openbaar, duinen, bos, parkeerplaats. Verder nog nooit gegaan, maar zou het wel willen. Verzoekjes zijn altijd welkom! Wacht je reactie af!
Ik verlang naar een discrete man, woonplaats niet belangrijk, wel verzorgd, hygienisch en gezellig. heeft ervaring, of wil die samen met mij op doen, experimenteren met eventueel soft sm, bondage enz. Er zijn enkele dingen waar ik erg van hou, ik wil leren en ik absoluut niet doe. graag wil ik dit verder
Als je bereid bent om bij me te zijn, denk ik dat we vandaag de kans hebben om dingen voor ons te verbeteren. Ik zal alles voor je doen. We zullen gelukkig zijn als we samen zijn.
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd aan mijn tablet dus reageren doe ik snel!
Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat vrouwelijk gezelschap te hebben zo af en toe.
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf vervolgens ook van geniet! Geen bankhanger en kroeg type!