Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht? Dan hoop ik van je te horen.
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten. Ik ben klaar voor een goede tijd met je
BeterWeter, 75 jaar · Apeldoorn
Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende bestemming die gepland gaat worden. Altijd handig zoiets natuurlijk.
Jeannea, 65 jaar · Genk
Een man die volwassen genoeg is mij aan te kunnen. Mij naar hogere sferen kan brengen. Ondeugend onze gang kan gaan, maar ook tijd heeft voor een serieus gesprek (erotisch getint)
Rijpe dames in de chatbox
Contraband, 63 jaar · Doenrade
♥ Limburg
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Contraband is op zoek naar:
Gelukkig ben ik niet leeftijdgebonden. Mijn doel in mijn leven is toch eens met allerlei type mannen iets heftigs gedaan te hebben. Het enige wat ik wil verlang is veiligheid, een beetje hygiëne. en discretie. Niet het hele dorp hoeft te weten dat mijn man en ik met regelmaat buiten de deur gaan om hete pleziertjes te beleven.
Ja kort maar krachtig zal ik het hier houden..je bent een blanke of getinte man met een lekkere lul die hem wel in al mijn gaatjes wil stoppen. Geil neem je me waar je maar kan, ook buiten waar je weet dat ik niks aanheb onder mijn rokje. Plus ik heb geen beha aan...hmmm, waar wacht je nog op. Ik heb er zin in, hoop
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons kan geven. Ik ben er vrij zeker van dat we samen een goede tijd zullen hebben.
A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit moeten proberen te halen. Ik wil een energieke man die veel wilt doen en mij, op zijn tijd, wel eens wilt verrassen.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer
Een man die goed kan masseren is belangrijk, zo bouw je de spanning lekker op om samen naar het hoogtepunt te werken! Je bent verzorgt en hygiëne heb je ook hoog in het vaandel staan. Je kan het uren volhouden en uiteraard moet alles op een discrete manier gebeuren.