De man die goed bij mij past sport ook, dat is het enige dat ik echt wel wil, aangezien het anders niet goed gaat klikken. Je gaat met plezier naar je werk, luistert naar wat je gevoel je ingeeft en zoekt net als een maatje om vooral leuke dingen mee te gaan doen. Daar vallen zoveel dingen onder, dus ga hier geen lijstje opnoemen. Ik zie je bericht plus foto graag tegemoet!
ShowerMe53, 64 jaar · Heurne
Ik heb een voorliefde voor jongere mannen dus meld je aan als je deze oude oma wilt neuken. Ik geniet van energieke mannen die weten wat ze doen en die mijn oude kutje kunnen verwennen.
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
PeachX, 47 jaar · Tinallinge
Ben jij een positieve man die graag nieuwe dingen ontdekt? En probeert het goede in elke situatie te zien, in plaats van altijd naar het slechte te kijken of iemand de anders de schuld te geven? Ik omring mezelf de laatste tijd alleen maar met positiviteit. Natuurlijk weet ik dat er altijd tegenslagen zijn in het leven, maar het gaat niet om wat er met je gebeurt, het gaat erom hoe je ermee omgaat.
Ik zoek een goed uitziende man die ook charisma heeft en die mijn leven kan verrijken. Maar het belangrijkste is dat je een lief karakter heb en zorgzaam bent. Kinderen zijn natuurlijk geen bezwaar. Ik ben benieuwd wat deze site me gaat brengen, ik wacht geduldig af. Zou jij het leuk vinden om in ieder geval
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere vrouw het bed in te duiken? Hopelijk tot binnenkort!
Een man die ook graag zeilt of er in ieder geval interesse in heeft. Die het leuk vindt om samen actief te zijn. Een beleefde, charmante en welbespraakte man.
HaaydnXxX, 56 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een metgezel / vriend. Iemand om van te houden en iemand om van me terug te houden. Iemand om mee te praten. Een zorgzame persoon die voor me zorgt als ik ziek ben. Een live en laat leven mentaliteit.