Zorg jij dat je aan mijn eisen voldoet, stuur mij dan een leuk berichtje en dan komt het vast allemaal goed.
48enstout, 50 jaar · Bosch en Duin
Je snapt dat ik na een paar jaar geen sex hebben misschien een beetje onzeker ben geworden en neemt me mee in een wereld van sex, erotiek en samen met me laat je ons genieten.
Supermarly, 47 jaar · Deurne
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend vindt en niet zo'n nonchalante macho bent dan zijn we weer een stapje verder. Eigenlijk zoek ik een beetje een creatief, kunstzinnig type. Heb ik altijd al aantrekkelijk gevonden.
Sleapingshopper, 47 jaar · Kumtich
Je bent lief, gezellig en spontaan. Houdt ervan om overal een handje mee te helpen.
Rijpe dames in de chatbox
BrookeT70, 47 jaar · Idzega
♥ Friesland
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
BrookeT70 is op zoek naar:
Kan je me het gevoel geven dat ik gewild ben? Sexy? Een vrouw? Kun je met me vrijen omdat je het wilt en je je tot me aangetrokken voelt en opgewonden raakt als je me naakt ziet? Ik kom niet om je was te doen of je huis schoon te maken. Als en wanneer ik kom, zullen we veel plezier in bed hebben!
Het hoeft van jou allemaal niet zo hard en stoer, je kunt je openstellen voor een vrouw die het wat rustiger aan wilt doen. Maar dat betekent zeker niet dat het minder lekker is of minder spannend. Je houdt van lekker lang zoenen, elkaars lichaam strelen, langzaam en zachtjes, mooie muziek op de achtergrond
Je bent een vlotte man die open staat om een seksvriendin te vinden. Je bent knap, eigenzinnig en grappig. Je bent ook erg gevend als het op seks aankomt. Je laat nooit een dame zomaar onbevredigd achter!
Je vind het fijn als een vrouw ook de leiding kan nemen. En mij lekker kan laten komen als ik boven op je zit. Dus jij kan gewoon relaxen, en eerst naar me kijken als ik bezig ben met je pik.
Ik sta open voor alles. Behalve mannen die vrouwen als een dweil zien
Florathefemale, 53 jaar · Elkenrade
♥ Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Als je ook opzoek bent naar liefde, dan ben ik hier voor jou. Stuur me een berichtje , en misschien zijn we wel voor elkaar gemaakt. Ik kan en hoop jou gelukkig te maken.
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties. Stuur me alsjeblieft geen bericht als je niet geïnteresseerd bent in het stimuleren van cognitieve conversatie.