Echte eisen zijn er niet behalve dat je lekker je jezelf bent. Dan weten we ook het beste of we samen een leuke klik kunnen krijgen. Verder vind je mijn leeftijd eerder spannend dan een probleem en heb je er geen moeite mee
RooieAnn, 58 jaar · Mierlo
Jij bent een lieve man die ook alleenstaand is. En net als ik ben je dat zat. Je leeftijd is niet belangrijk, wel dat je nog energiek en vol levenslust zit.
Biirteh, 55 jaar · Westervelde
Ben je op zoek naar een vrouw om tijd mee door te brengen? Ik zoek je als dat waar is. Ik denk dat we er ook een geweldige tijd van kunnen maken. Laten we het doen en die tijd samen doorbrengen.
Rijpe dames in de chatbox
YellowArtie, 65 jaar · Schalkhaar
♥ Overijssel
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
YellowArtie is op zoek naar:
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële zekerheid te bieden, maar zal toch eerst verschillende kosten hebben door mijn scheiding.
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.
Anal-Lies, 52 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een geheime sexrelatie die, hoe gek het ook klinkt, de stoutste sexdingentjes met mij wil doen. Jij bent net als mij verzot op sex. Het liefst nog buiten op spannende plekjes waar je betrapt kunt worden. Een vluggertje waar je maar wilt en me stevig kunnen neuken. Ik ben graag onderdanig,
Trouw en eerlijkheid is erg, maar dan ook erg belangrijk voor mij. En zoals je wel zult begrijpen zoek ik een partner voor het leven. En ik zou willen dat wij perfect bij elkaar zouden passen. Zullen we het daar snel eens over gaan hebben dan?
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.
Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die ik graag zie en waar ik graag werk van wil maken!
Alleen wij en niemand anders! Dat gevoel wil ik hebben en waar ik voor wil gaan! Dat zou toch geweldig zijn? Om niet meer alleen te hoeven zijn en het naar ons zin te hebben?!