Een geile man die ervaringen heeft met anale sex. Andere ervaringen zijn natuurlijk ook niet verkeerd, ik ben voor heel veel in
Findmeplease, 53 jaar · Harlingen
Je bent bereid om seks te hebben met een oudere vrouw zoals ik, je zult me steeds weer plezieren elke keer dat we seks hebben!
NienkeVrij, 47 jaar · Waalwijk
Ben je ook opzoek naar gezelschap en wil je leuke dingen doen zoals, een dagje weg, gezellig samen op de bank voor de televisie of uit eten of iets totaal anders. Je bent verzorgt en eerlijk!
Buitenmus, 67 jaar · Rhoon
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.
Rijpe dames in de chatbox
OuweGewoonte, 64 jaar · Diepenheim
♥ Overijssel
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
OuweGewoonte is op zoek naar:
One night standers sla mijn profiel maar over. Wij hebben allemaal een verleden met een rugzak. Wat ik wel weet; Het verleden geen garantie biedt voor de toekomst. Ik zal kort zijn. Wat ik wil partner: open- eerlijk- respect vol is en waardering heeft voor de vrouw. Hij moet humor hebben. Zonder foto geen reactie!
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het het minst belangrijk is als ik iemand kan ontmoeten.
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen en vooral lief voor elkaar zijn.
Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen, werk , hobby's en succes. Ik zal niet toestaan ??dat je mij jouw "alles" maakt, ik wil dat je een geweldig leven kunt leiden. Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet.
Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent geen probleem, ik vind het dit ook spannend!
ik ben echt op zoek naar een lieve man die met mij verder wil ik ben zelf heel romantisch en wil graag mijn passie met iemand delen die van mij houdt ben echt heel gevoelig en daarom ook heel lief
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou fijn zijn wanneer je een baan op niveau hebt,ik ben gestopt met werken, dus veel vrijetijd om leuke dingen te doen. Ik kan wel verplaatsten maar als je te ver woont vind ik het fijner