Ik wil wel als wij gaan daten dat het tussen ons blijft. Op mijn werk hoeven ze niet te weten wat ik privé uitspook. Dit is ook de reden dat ik een man altijd bij mij thuis ontvang. Je houdt van een vrouw die spuitend klaar komt en ik vind orale seks als voorspel ook erg fijn.
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!
Jah Liisa, 48 jaar · Sambeek
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben! Ik heb een man nodig die niet alles serieus té neemt en weet hoe te ontspannen en zichzelf en een vrouw weet te vermaken.
Relaxen, 66 jaar · Kapellebrug
Ik ben open van karakter, kan mijn gevoel makkelijk verwoorden en ga een goed gesprek niet uit de weg. Ook samen kunnen lachen en het leven relativeren, vind ik belangrijk. Ik hoop een verzorgde man te ontmoeten met humor en empathisch vermogen (het liefst niet rokend). Iemand die gewoon samen wil zijn en wil genieten.
Rijpe dames in de chatbox
Marcie100, 52 jaar · Oud Annerveen
♥ Drenthe
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Marcie100 is op zoek naar:
Ik ben niet op zoek naar perfectie. Iemand die graag tijd met me doorbrengt en liefde toont aan hun partner, iemand die graag verwend en verwend wil worden, en iemand die veel lacht. Ik weet dat dit soort persoonlijkheden moeilijk te vinden zijn, maar ik wed dat er iemand is die dit kan.
Ik wil dat een man mijn soulmate is dat zou geweldig zijn als ik dat kan zeggen. Ik wil er voor gaan en doen wat we het leukst vinden. Ik wil een geweldige tijd samen hebben.
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Als het jou wat lijkt om met mij lekker geil te genieten, dan zou ik graag wat meer over jou te weten willen komen. Wat jij mij bijvoorbeeld te bieden hebt in bed. Ik kijk nu al uit naar jouw, misschien wel, geile bericht!
Hij is .. in ieder geval iets van hierover ;-) charmant attent sexy goed lachs ondeugend heeft geen probleem met een maatje meer niet dik ! Het liefste Niet rokend
BBW19560414, 61 jaar · Halmaal
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet weet. Ook wil je overal veel van hebben. Na het zien van mijn foto denk je nog steeds wat is ze leuk. Dan nodig ik je uit mijn innerlijk eens te komen onderzoeken. En een lichamelijke
Mijn oh mijn oeh ik heb pijn O zo'n pijn tot over mijn oren smoorverliefd op jou Keer op keer stort ik weer neer ik kan niet meer Tot over mijn oren smoorverliefd op jou
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen. Als je van honden houdt en van wandelen dan kan als er een klik is misschien wel een ontmoeting volgen, maar een stap tegelijk.