Als je een visitekaartje had en het je naam en drie films vermeldde, wat zouden die films dan zijn en waarom? Ik wil echt weten. En je vindt het niet erg als ik ouderwets ben.
Punnike, 47 jaar · Lommel
Ik zoek een leuke jongen die van buitenseks houdt en niet te verlegen is.
Ruttie5606, 61 jaar · Appingedam
Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die graag luistert en samen leuke dingen wil gaan doen. Ik ben benieuwd of die heren er nog bestaan. Of ben ik soms in de tijd blijven steken?
HetZonnetje, 61 jaar · Gent
Ik zal vertellen wat ik niet wil: geen kniezer, geen pessimist of negatief ingesteld persoon die over alles wel iets te klagen heeft.
Rijpe dames in de chatbox
BlackVelvets, 46 jaar · Belsele
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
BlackVelvets is op zoek naar:
Hey lekkere prooi van mij, probeer maar niet weg te rennen want ik vang jou toch wel ;-) Jij bent iemand die niet snel uit mijn klauwen ontsnapt. Al is het maar voor een nacht! Liever nog geen vaste relatie, daar ben ik nog niet klaar voor. Een eendagsvlieg is waar ik naar op zoek ben, voor de spannende uurtjes die ik dan voor mijzelf over heb. En dan heb ik het niet over een koffie met gebak!
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Ben op zoek naar een praatmaat, een sporten en een man die van reizen houdt, ben geen claimer. ik zou het fijn vinden om met een leuke, sportieve man dingen te ondernemen. Ik voel met jong en wil nog van alles doen Misschien jij?
Een lieve man die wereldwijs is en ook het nodige heeft meegemaakt. Hier ook goed over kan praten en op de hoogte is van zijn eigen struikelblokken. Zoekt maar ook weer niet zoekt. Iets wil maar ook niet weet hoe en waar te beginnen. Hoe dan ook is het een grote vijver en ben ik misschien niet de eerste die je
Ik ben al tijd vrijgezel en er zijn echt momenten dat ik mis van het hebben van een speciaal iemand aan mijn zijde. Ik weet niet of je nu een relatie hebt of ook single bent, maar ik hoop dat je gelukkig bent en van het leven geniet, net zoals ik nu doe. Ga door en reis, ontmoet nieuwe mensen en maak vrienden.
Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!