Je bent een ondernemend type, die net als ik niet stil kan zitten. Aardig en sociaal.
Doon-jah, 48 jaar · Schoten
Jij bent wel in voor wat voor soort plezier dan ook. Doe met me mee en we zullen het samen zeker naar ons zin gaan hebben!
Debbs56, 61 jaar · Schoonaarde
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien. Degene waarmee ik dit leven en het volgende leven zal doorbrengen. Wie zal mij veel dingen leren die nu alleen nog in gedachte zijn. Wie kan onmogelijke dingen met me doen. En kan alleen zijn toekomst naast me denken.
Limburgspracht, 57 jaar · Aarschot
Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd, maar ik ben er een beginner in. Mocht er een man zijn die mij wil helpen, neem dan even contact met mij op. Lukt het om een goede tekst op te stellen, dan kunnen we hem direct weer weggooien, want blijkbaar vul je dan mijn tekortkomingen prima aan.
Rijpe dames in de chatbox
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een dik lichaam
BBWbalou is op zoek naar:
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat , maar als je dat niets vind dan mag je ook thuis blijven van mij. Zolang dat we samen een leuke band hebben
U bent teder, taboeloos, niet te jong, en vindt het net als ik erg prettig om ergens wat te gaan eten om als de klik er is vervolgens van elkaar te gaan genieten.
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt. Als er een afstand is maakt mij dat niet uit. Interesse in elkaar vind ik belangrijk en als je een zacht karakter hebt spreekt mij dat zeker aan.
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en uitstraling, laat dan maar zeker wat van jou horen!