Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Maria009, 59 jaar · Breukelen
Je moet ongeveer hetzelfde zijn als ik. Ik hoop dat jij ook voor de rest van je leven je wil binden!
Romano Von Poll, 45 jaar · Valkenswaard
Volgt
Singswinger, 58 jaar · Maastricht
je neemt het leven zoals het komt en kunt genieten van de kleine dingen van het leven. Je bent attent, eerlijk en respectvol.
Rijpe dames in de chatbox
JolandaCool, 53 jaar · Attenrode
♥ Vlaams-Brabant
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
JolandaCool is op zoek naar:
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Praagsemeid, 50 jaar · Maarssen
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar iemand die voldoende respect heeft voor het vrouwelijk geslacht. Samen leuke dingen doen, is natuurlijk ook belangrijk om een aangename contact op te bouwen natuurlijk. Alle andere positieve zaken, zijn natuurlijk meegenomen.
Ik zoek een man die mij aanvoelt, maar dan wel op een manier die vol van verlangen is. Ik mis dat gevoel, dat verlangen naar elkaar en dat is dus wat ik zoek. Er moet wel een blijvende sensuele aantrekkingskracht tussen ons zijn
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
♥ Drenthe ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
Een soort mensen die dezelfde houding hebben als de mijne. Een soort man die zo begripvol kan zijn in een vrouw die veel gemoedstoestanden heeft zoals de mijne. Soort mensen die ook graag wat binding hebben met sommige andere mensen.