U heeft een afspraak met mij en je belt aan (in pak) Ik wacht vol ongeduld (met alleen een handdoek om) op mijn masseur. Ik moet op de keukentafel liggen en.....
GitareGurl, 56 jaar · Gent
Ik wil alleen dat je tijd voor me neemt, anders zal het niet voor ons werken. Wat zijn de dingen die je met me wilt doen? Laten we elkaar een goed gevoel geven. Ik ben klaar voor alles wat je met me wilt doen.
Mahhriehh, 49 jaar · Toornwerd
Ik wil dat jij weet dat jouw mening waardevol voor me zal zijn. Ik mijn uiterste best zal doen om mijn persoonlijke identiteit niet in te ruilen voor jouw goedkeuringsstempel. Het heeft me namelijk meer dan twee decennia gekost om me op mijn gemak te voelen bij een man en ik wil dat nooit meer verliezen.
CarolaT, 53 jaar · Amstelveen
Iemand die zich graag bij andere aansluit en weet hoe plezier te maken. Geen saaie vent die maar voor zich zit uit te staren. Een levensgenieter dus.
Rijpe dames in de chatbox
FelicityXO, 46 jaar · Beek
♥ Limburg
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
FelicityXO is op zoek naar:
Ik zou graag een man willen ontmoeten die begripvol is en gevoelig is voor mijn behoeften, terwijl hij heel zachtaardig is en geeft.
Jij bent lief, verzorgd en discreet. Mijn man mag hier natuurlijk niet achter komen. Bij voorkeur ben je ook gebonden, want dan begrijp je de discretie die ik bedoel.... ;)
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het gezelschap en misschien ook wel de liefde die er uit zou kunnen ontstaan.
Lekkerepoes1, 47 jaar · Brouwershaven
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een lieve leuke man die graag geniet van het leven.
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk - maar uiteindelijk gaat het mij om de inhoud en intentie. Weet jij mij tot in mijn kern te raken en aan het lachen te maken? Kun jij me in de ogen kijken en direct weten wat er door me
DISCRETIE VEREIST!!!! Niet te oud en niet te jong....spontaan en gezellig. een klik, een vonkje om het vuur aan te steken, en veel passie om het vuur aan te wakkeren