Mag ik verwachten dat we samen een heerlijk diner gaan hebben en genieten waar we dat maar kunnen? Dat is voor mij een heerlijk uitgangspunt waar ik echt graag voor wil gaan met jou!
AntwpOops, 46 jaar · Antwerpen
ik ben op zoek naar een extroverte man. iemand die houdt van ondeugende dingen doen samen met mij.
RossiBea, 57 jaar · Almere
Affectie en genegenheid zijn trefwoorden in je omgang met een partner, lief en leed samen delen dat is wat ik zoek. Is dit wat je mij kunt bieden en wat je van mijn kant ook graag wilt ontvangen dan hoop ik spoedig een berichtje van je te krijgen.
Cacacarolina, 45 jaar · Lampernisse
Een echte levensgenieter zo omschrijven ze jou met een mooi postuur, mooie opwindende ogen, die boekdelen spreken. Jij denkt in eerst instantie aan de ander, maar verliest jezelf niet uit het oog. Je bent romantisch, het liefst ongebonden en weer op zoek naar nieuwe gelukt? Als wij ook nog dezelfde interesses hebben, kan het voor mij niet meer stuk.
Rijpe dames in de chatbox
Roddelaarster, 54 jaar · Roden
♥ Drenthe
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Roddelaarster is op zoek naar:
Ik kan vrij kort zijn over mijn wensen. Een type wat mij aanspreekt is een man (leeftijd niet belangrijk) die er van houdt om actief bezig te zijn in zijn vrije tijd. Ontspannen door een leuk dagje uit, een romantisch diner, genieten van de natuur. Een warme persoonlijkheid past goed bij mij.
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles is beter dan alleen zijn. Ik wil leuke dingen ondernemen met je.
Ik ben helemaal in voor een one night stand, het leven is kort. Ervaar wat ik je kan bieden. Als je bij me in de buurt bent, bel me dan. Ik bijt niet ;)
Wij gaan samen alles doen waar we maar zin in hebben en dat kan ik je nu al vertellen. Het is heerlijk om daar voor te gaan en daar werk van te maken. Dat is ook wat we samen van plan zijn hoop ik?
Ik ben niet iemand met toren hoge eisen en je hoeft ook geen bepaald type te zijn ;( ik weet zelf niet eens welk type ik zoek, hoe kan ik dan eisen gaan stellen. Gewoon reageren, dan komen we er van zelf wel achter of er een klik is!
Je weet wat ik zoek dat heb je denk ik al gelezen. In ieder geval sex daarom ben ik hier toch. En als je dan ook nog eens hier en daar de tijd hebt dat te gaan doen met mij. Dan klikt het vast op alle andere vlakken ook.